Nintendo Switch update verbetert motion controls
Nintendo heeft met de nieuwste update voor firmware van de Nintendo Switch verbeteringen toegepast voor de motion controls van de Joy-Con's. De update heeft als nummer 5.0.2 en is daarmee een kleine update, maar wel één die verbeteringen in besturing moet bieden. Dat is altijd goed.
De verbeteringen zit hem met name in het reageren op bepaalde bewegingen. In update 5.0.1 waren dergelijke verbeteringen eveneens genoemd. Het is aannemelijk dat Nintendo dit continu verbetert waar nodig en niet iedere keer een andere patch note toevoegt. Met deze update worden ook de iconen voor aanbevolen vrienden correct weergegeven.
Persoonlijk zou ik een aantal aanpassingen willen zien, zoals een vorm van achievements, toevoegingen van apps of een duidelijkere store. In dat opzicht is Nintendo geen pionier, maar we moeten niet vergeten dat de console slechts iets ouder is dan één jaar. Wat zouden jullie graag willen zien?
-
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
0 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties