Paniek bij Steam
De mensen die Steam gebruiken wisten het waarschijnlijk al; het is EA Week bij het digitale distributieplatform. Vrijdag was Crysis in de aanbieding en daar zijn nogal wat problemen mee.
De CD-code werkt namelijk niet! Iedere keer als mensen die de aanbieding hebben gekocht Crysis willen starten, vraagt ie om een CD-code. Deze code staat al in het veld, maar weigert te activeren. Het topic op het Steam-forum, wat inmiddels 51 pagina's telt, staat vol met boze klanten. Valve zegt dat het probleem bij EA ligt en EA zegt weer dat het aan Valve ligt. Dit is overigens niet het eerste voorval tijdens een aanbieding. BioShock had ook problemen twee jaar terug.
Crysis verscheen in 2007 als een game die toentertijd geen enkele computer op zijn hoogst kon draaien. Crysis is een game met levensechte physics, gebouwen die je kunt vernietigen en een oerwoud waar je u tegen zegt.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
13 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties