Paniek bij Steam
De mensen die Steam gebruiken wisten het waarschijnlijk al; het is EA Week bij het digitale distributieplatform. Vrijdag was Crysis in de aanbieding en daar zijn nogal wat problemen mee.
De CD-code werkt namelijk niet! Iedere keer als mensen die de aanbieding hebben gekocht Crysis willen starten, vraagt ie om een CD-code. Deze code staat al in het veld, maar weigert te activeren. Het topic op het Steam-forum, wat inmiddels 51 pagina's telt, staat vol met boze klanten. Valve zegt dat het probleem bij EA ligt en EA zegt weer dat het aan Valve ligt. Dit is overigens niet het eerste voorval tijdens een aanbieding. BioShock had ook problemen twee jaar terug.
Crysis verscheen in 2007 als een game die toentertijd geen enkele computer op zijn hoogst kon draaien. Crysis is een game met levensechte physics, gebouwen die je kunt vernietigen en een oerwoud waar je u tegen zegt.
-
TechAbxylute P5 lijkt een bonafide DualSense Edge killer te worden
Zoek je DualSense Edge features zonder het gepeperde prijskaartje? Misschien is de Abxylute P5 het perfecte alternatief.
3 reacties -
PollPoll: Wat is jouw favoriete The Legend of Zelda: Ocarina of Time-dungeon?
Ooit moeten kiezen wie je favoriete kind is? Deze vraag is lastiger! Wat is jouw favoriete The Legend of Zelda: Ocarina of Time-dungeon?
24 reacties -
TrailerAgent Spider slingert naar Invincible VS
Het is niet de 'Amazing Spider-Man', maar 'Agent Spider' die het Invincible VS-roster komt versterken.
0 reacties -
Trailer'Golden Boy' Kintarō nu onderdeel van Ravenswatch-roster
Twee jaar na de 1.0-release van Ravenswatch komt Passtech Games met de volgende update: Kintarō is nu beschikbaar.
0 reacties
heel makkelijk, je koopt via steam, Valve is eigenaar van steam, dus valve moet het probleem oplossen en niet de schuld naar EA sturen.
Boeiend, het is crysis!
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.