Pikmin 3 opnieuw uitgesteld
Helaas, tijdens de Nintendo Direct-presentatie van gisteren kwam niet alleen goed nieuws naar voren. De Japanse spellengigant meldde namelijk dat het aankomende Pikmin 3 uitgesteld is tot het tweede kwartaal van 2013.
Dit betekend dat het spel niet meer in de Europese launch window meer zal uitkomen. De launchwindow van de Wii U loop namelijk tot 31 maart, en het tweede kwartaal van 2013 begint pas op 1 april.
Keken jullie uit naar Pikmin 3?
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties