PlayStation 4 beste console voor Fortnite aldus WC-eend
In de categorie wij van WC-eend adviseren WC-eend, heeft de CEO van Sony Kenichiro Yoshida aangegeven dat Sony geen crossplay nodig heeft. Dit om de doodsimpele reden dat de beste ervaring voor - in dit geval - Fortnite op de PlayStation 4 te vinden is.
Hij heeft in een recent interview aangegeven dat de ervaring op andere consoles beduidend minder is. Dit is uiteraard olie op het vuur gooien, want Sony lag al enigszins onder vuur vanwege de houding die zij hebben ten aanzien van crossplay. Fortnite is het meest recente voorbeeld, maar games als Rocket League en Minecraft (niet de minste games dus) hebben te maken met dezelfde beperking. Microsoft heeft een duit in het zakje gedaan door aan te geven dat Sony gewoonweg niet luistert naar (hun) gamers.
Moddergooien is makkelijk, maar onlangs was het ook Fallout 76 die aan de lijst toegevoegd mocht worden. Moet Sony wakker worden?
Reviewscore
Nog niet bekend
Platforms
-
NieuwsFortnite keert terug in Apple App Store, juridische strijd bereikt kookpunt
Epic brengt Fortnite wereldwijd terug naar de Apple App Store en dwingt zo Apple's verdienmodel in de spotlight. De titanenstrijd is nog lang niet voorbij.
5 reacties -
TrailerOverwatch komt naar Fortnite in speciale cross-over
Fortnite krijgt op 14 mei een Overwatch-crossover met Tracer, Genji, D.Va en Mercy-skins. Ook komen er nieuwe landmarks, wapens en Zero Build-aanpassingen.
2 reacties -
TrailerFortnite krijgt enorme Star Wars-update met nieuwe games en events
Fortnite krijgt een grote Star Wars-update met nieuwe games, events en honderden eilanden. Speel vanaf 1 mei en ontdek nieuwe quests en beloningen.
3 reacties -
TrailerFortnite - Save the World vanaf vandaag free-to-play
Fortnite - Save The World is vanaf vandaag 16 april officieel free-to-play. De modus is beschikbaar voor diverse platforms, waaronder de Nintendo Switch 2!
1 reactie