Pokémon GO krijgt eindelijk PvP-functionaliteit

Daar Pokémon-gevechten in de gewone Pokémon-games heel normaal zijn en deze games zelfs heuse competities hebben, is Pokémon GO altijd een singeplayer-ervaring geweest. Binnenkort wordt dat echter verleden tijd, want Pokémon GO krijgt eindelijk een PvP-functionaliteit.

Via het officiële Twitteraccount van Pokémon GO heeft ontwikkelaar Niantic laten weten dat Pokémon-trainers binnenkort de strijd tegen elkaar aan kunnen gaan. Twee jaar geleden kwam de game voor het eerst uit en waren de functionaliteiten beperkt tot het vangen van Pokémon en het vechten in Gyms. In Juni dit jaar kregen spelers de mogelijkheid om ook Pokémon te ruilen met andere spelers. Het kunnen houden van Pokémon-gevechten tussen spelers is een functionaliteit die al een tijd lang geteased is door Niantic en nu eindelijk naar de game gaat komen. Het is nog niet precies bekend hoe dit wordt vormgegeven of wanneer de functionaliteit naar de game gaat komen, maar daar horen we binnenkort vast meer over.

Pokémon GO is momenteel te spelen op iOS en Android. Binnenkort wordt de PvP-functionaliteit aan de game toegevoegd.

Bron: Twitter
Claudia Tjia
Claudia Tjia Redacteur
Gemiddelde reviewscore: 3,7/5 200 reviews 3357 artikelen geplaatst

Een multimedia-rockstar van ongekend niveau. Claudia, oftewel Cloud, heeft één missie; je continu voorzien van het meest verse en sappige nieuws. Reviews, artikelen, visuele uitspattingen, ze draait er haar hand niet voor om. Is ze geen berichten aan het tikken, dan is ze op zoek naar de pareltjes onder de indiegames, verliest ze zichzelf in grootse JRPG's of verdedigt ze haar Jeugdjournaal Pokémon-expert titel met hand en tand.

Packshot Pokémon GO

Reviewscore

3,5/5

Ontwikkelaar

Niantic Labs

Uitgever

Nintendo

Release

15 juli 2016

Platforms

Mob
Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord