Pre-order van de Oculus Rift start vandaag
Volgens Boy wordt 2016 het jaar van de Virtual Reality, oftewel VR. Als je het met Boy eens bent, kun je vanaf vandaag 17:00 de Oculus Rift pre-orderen. Uiteraard betreft het de consumentenversie. Hierbij krijg je EVE: Valkyrie en Lucky's Tale gratis. Ook krijg je een draadloze Xbox One-controller, één van de beste controlles van de wereld.
Als je twijfelt, kun je donderdag 7 januari om 03:00 oprichter Palmer Lucky vragen stellen over het apparaat. Er wordt dan een zogenaamde Ask-me-Anything-sessie op Reddit gehouden.
Ga jij direct de Oculus Rift pre-orderen? Laat het ons weten!
-
PreviewPreview: Rhythm Paradise Groove Hands-On - Tikt prima mee op de beat
80 singleplayer minigames, 30 multiplayer spelletjes en een RPG?! Rhythm Paradise Groove kan maat houden in onze Rhythm Paradise Groove Hands-On preview!
2 reacties -
TrailerNieuwste Overwatch-Hero Shion ontvangt gameplaytrailer
De nieuwste Hero van Overwatch, die we ondertussen kennen als Shion, maakt een flitsende opkomst in de kersverse gameplaytrailer.
0 reacties -
TrailerCreepshow biedt verhalende horror in augustus 2026
DreadXP, PHL Games en een aantal andere partijen hebben vandaag hun nieuwste game uit de doeken gedaan: de officieel gelicentieerde Creepshow.
1 reactie -
NieuwsXbox-topman vindt The Elder Scrolls VI indrukwekkend
Matt Booty zegt dat The Elder Scrolls VI er indrukwekkend uitziet, maar Bethesda wil de langverwachte RPG pas onthullen als het juiste moment daar is.
17 reacties