Red Dead Redemption tikt de 14 miljoen aan

Red Dead Redemption, dat alweer vijf jaar geleden verscheen, verkoopt nog steeds goed. De game heeft al sinds zijn release in 2010 meer dan 14 miljoen stuks wereldwijd weten te verkopen. Dit heeft het moederbedrijf van uitgever Rockstar Games, Take Two Interactive, zojuist laten weten tijdens een aandeelhoudersvergadering.

De cijfers betreffen alleen Red Dead Redemption, niet de uibreiding Red Dead Redemption: Undead Nightmare, die ook enorm goed heeft verkocht. Strauss Zelnick, de grote baas bij Take Two Interactive, heeft eerder laten weten dat er sowieso een vervolg in de serie gaat komen, maar de vraag blijft nog wanneer.

Red Dead Redemption verscheen op 21 mei in 2010 voor de PlayStation 3 en Xbox 360. De uitbreiding kwam een half jaar later uit op dezelfde consoles.

Packshot Red Dead Redemption

Reviewscore

5/5

Ontwikkelaar

Rockstar San Diego

Uitgever

Rockstar Games

Release

21 mei 2010

Gameliner Awards

Beste game van 2010

Platforms

PC
X360
PS3
PS4
NSW