Rocksteady niet aanwezig op E3
De E3 staat inmiddels bijna voor de deur en door een aantal opvallende afwezigen is het de vraag wat we kunnen verwachten. Het is in ieder geval zeker dat we van Rocksteady niets te zien krijgen, want zij zijn niet aanwezig op de beurs.
Medeoprichter en game director Sefton Hill van Rocksteady liet op zijn Twitteraccount weten dat de ontwikkelaar zich dit jaar niet laat zien op de beurs in Los Angeles. Naar aanleiding van vele vragen die hij kreeg, besloot hij de onduidelijkheid weg te nemen met zijn tweet. Het is al een tijdje stil rondom Rocksteady. Het bedrijf is na het afronden van de Batman Arkham trilogie bezig met een nieuwe titel, maar laat er nog niets over los. Diverse franchises zijn al aan Rocksteady's nieuwe project gekoppeld, maar meer dan speculaties zijn het niet. En volgende week wordt er aan de vele geruchten rondom de nieuwe Rocksteady game in ieder geval nog geen einde gemaakt.
De E3 vindt plaats van 11 t/m 14 juni in Los Angeles.
Een eindbaas van Gameliner. Als hoofdredacteur is Patrick altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes. Denk je met een dikke scoop te komen, dan is Patrick je geheid voor. De gameverslaving van deze turbopapa begon ooit met Donkey Kong Country en Unreal Tournament, maar kent tegenwoordig geen grenzen. Zelfs een tweeling die zijn consoles continu in gijzeling neemt, weet hem niet van zijn passie weg te houden.
-
TrailerBobcat Bubsy viert lancering Bubsy 4D met launch trailer
Bubsy keert terug in de gamingspace met Bubsy 4D. De game is nu verkrijgbaar en kent een adviesprijs van €19,99. Bekijk nu de Bubsy 4D launch trailer.
0 reacties -
SeriesBekijk hier de eerste aflevering van Pac-Man: Snack Breaks
De allereerste aflevering van Pac-Man: Snack Breaks staat nu live. Bekijk hier hoe Pac-Man rivalen Inky, Pinky, Blinky en Clyde in de pan weet te hakken.
0 reacties -
NieuwsVerleiden, lachen en jatten in My Arms Are Longer Now
Gaat My Arms Are Longer Now de perfecte mix tussen Thank Goodness You're Here en Untitled Goose Game worden? De cinematic trailer doet denken van wel!
0 reacties -
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
4 reacties