Screenshots: Xbox 360 krijgt Karaoke-app waarvoor je per speeltijd betaalt

De Xbox 360 gaat binnenkort een eigen Karoake-app krijgen. In deze app hoef je niet apart voor de liedjes te bètalen, maar bètaal je voor de speeltijd.

Dat heeft de website PlayXBLA bekendgemaakt. De app bevat 8000 liedjes die je niet hoeft te downloaden, maar gewoon kunt streamen naar je console. Enkele liedjes zullen gratis te spelen zijn, maar voor de rest moet je bètalen. Dit doe je door te bètalen voor 2, 6 of 24 uur speeltijd. Het is nog niet bekend wat dit gaat kosten. Onderaan dit bericht kan je een aantal screenshots bekijken.

Karoake voor de Xbox 360 zal binnenkort verschijnen. Een precieze releasedatum is nog niet bekend, maar het zal wel voor de feestdagen zijn. Om de game te kunnen spelen heb je een headset of een compatibele microfoon nodig.