Servers MMO TERA sluiten in juni

De MMO TERA bestaat niet lang meer. Omdat de ontwikkelaars besloten hebben om niet meer aan de game te werken worden de servers binnenkort gesloten.

TERA bestaat al tien jaar en werd in de tijd ondersteunt met verschillende updates. De laatste tijd zijn er nog maar weinig spelers actief, maar was het nog wel mogelijk om de game te spelen. Dat is nu voorbij, want de ontwikkelaars hebben besloten om de game niet verder te ondersteunen. Hiervoor voelt de uitgever Gameforge zich verplicht om de servers te sluiten. Dit betekent ook dat de forums, site en Twitteraccount van de game binnenkort verwijderd worden. Vanaf 31 mei is het dan ook niet mogelijk om een account aan te maken voor TERA en kunnen er geen TERA Thalers meer gekocht worden.

De servers van TERA sluiten officieel op 30 juni 2022 om tien uur in de ochtend.

Bron: Gameforge
Anita van Beugen
Anita van Beugen Redacteur
Gemiddelde reviewscore: 3,5/5 164 reviews 1262 artikelen geplaatst

Anita is een strateeg pur sang. Bouwt ze geen personages vanaf de grond op in grootse RPG’s, dan sleutelt ze wel aan complete beschavingen in city- en survivalbuilders. Daarnaast beschikt Anita over de nodige rust en focus die van pas komen bij het spelen van snoeiharde indiegames. Nee, er is geen genre waar ze zich niet aan durft te wagen. En die opgebouwde expertise? Die zie je natuurlijk terug in haar uitgebreide en doordachte schrijfkunsten.

Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord