Sledgehammer Games flink groeiende
De ontwikkelaar van Call of Duty: WWII, Sledgehammer Games is flink bezig. Ze proberen honderd vacatures te vullen terwijl ze bezig zijn met twee nieuwe games te ontwikkelen.
Nu ze het tweede decennium van hun bestaan ingaan, hebben ze het initiatief 'Decade II' opgestart. Dit houdt in dat ze heel wat meer mensen aan willen gaan nemen voor hun kantoren in Californië en Australië. Nu ze een periode van groei ingaan, zoeken ze nieuwe medewerkers. Ze hebben al meer dan tweeduizend aanvragen voor de vele vacatures. Sledgehammer Games heeft op dit moment meer dan tweehonderd medewerkers, en ze hopen daar het komende jaar nog eens honderd aan toe te voegen.
Voor welke projecten de studio nieuwe mensen zoekt is nog niet bekend.
-
TrailerDe squad heeft muzieksmaak in Call of Duty: Modern Warfare 4-campagne
Activision toont een nieuwe campagnetrailer van Call of Duty: Modern Warfare 4. Dit keer staan onderlinge kameraadschap en muzieksmaak centraal.
0 reacties -
TrailerDit kan je allemaal spelen in de gratis week van Battlefield 6
Battlefield 6 is vanaf vandaag (18 augustus) een week lang gratis speelbaar op PlayStation 5, Xbox Series en pc, inclusief de nieuwe Wake Island-content.
0 reacties -
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties -
NieuwsMean Girls en Clueless catwalken gratis naar The Sims 4
Maak je klaar voor drama. Mean Girls en Clueless maken hun opwachting in EA's The Sims 4. Met de kits tover jij je Sim helemaal om tot glamourpoes.
0 reacties