Sony heeft next-generation hardware bevestigd

Sony heeft de next-generation hardware bevestigd door toe te geven dat het een noodzakelijke stap is om het succes van de afgelopen jaren te continueren. Sony’s Kenichiro Yoshida heeft dit gezegd in een interview met de Financial Times.

Vrij vertaald, zei hij: “Op dit moment, wat kan ik zeggen, het is noodzakelijk om next-generation hardware te hebben”. Hij heeft alleen niet de naam PlayStation 5 genoemd dus we moeten ook niet op de zaken vooruit lopen. Het is alleen wel opmerkelijk, omdat het de eerste keer is dat iemand uit de top van Sony dit soort nieuws heeft bevestigd.

PlayStation 5 Logo

Het blijft alleen wel vaag. Ligt dit nieuwe systeem in de planning voor volgend jaar of moeten we nog een extra jaar wachten? We houden Sony in de gaten en jou op de hoogte.

Bron: Financial Times
Philip Zeldenthuis
Philip Zeldenthuis Eindredacteur
Gemiddelde reviewscore: 3,8/5 114 reviews 790 artikelen geplaatst

Philip gaat niet van huis zonder zijn rode pen op zak. Ondanks het gebrek aan tijd, heeft hij altijd wel wat tijd over om wat d-tjes en t-tjes te corrigeren of beter nog, voor een groots avontuur in de meest uitgebreide RPG’s. In zijn lange leven heeft Philip al flink wat consoles versleten. Hij is echter nog lang niet klaar!

Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord