Steam Guard te gebruiken door alle Steam-gebruikers
Eerder deze maand zagen we al een demo van het nieuwe beveiligings systeem voor Steam. Nu is de Steam Guard voor alle Steam-gebruikers beschikbaar nadat de laatste update is geïnstalleerd.
Met de Steam Guard kun je je Steam account koppelen met je pc. Als dit gebeurt is, kan niemand anders via een andere pc inloggen met je account. Als iemand probeert in te loggen met je account, krijg je een e-mail van Valve. In deze mail kun je aangeven, als je dit wilt, dat deze persoon toegang heeft tot je account.
Steam Guard kan aangezet worden via 'settings' in het hoofdvenster van Steam. Je kunt op elk moment de functie uitzetten.
-
De RondvraagDe Rondvraag: Wat is jouw favoriete The Legend of Zelda-game?
Een onmogelijke vraag of een makkelijk antwoord? Laat ons weten wat jouw favoriete The Legend of Zelda-game is!
0 reacties -
InterviewInterview: Met Croteam voor The Talos Principle 3
We interviewden Croteam voor hun aankomende game The Talos Principle 3, de afsluiter van de puzzelgametrilogie.
0 reacties -
Film review3Godzilla Minus Zero review - Bijt niet, maar kauwt
Hannah begaf zich naar de bioscoop om Godzilla Minus Zero te bekijken. Hoe was deze ervaring? Je leest het hier.
3 reacties -
WinactiesWin een Croc 2 Kingdom of the Gobbos-code voor een platform naar keuze
'Croctober' is voorbij, maar de vieringen gaan door. Win nu een Croc 2 Kingdom of the Gobbos-code!
3 reacties
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.