Trailer: Epic Games Store is in de lucht
De Epic Game Store is in de lucht en vanaf nu voor iedereen toegankelijk. Het aanbod is op dit moment nog niet heel uitgebreid, maar daar gaat stap voor stap verandering in komen.
Zoals het een goede release betaamd heeft Epic Games er een heuse launch trailer voor gemaakt. In de trailer zijn games te zien die op dit moment verkrijgbaar zijn en ook een aantal games die we binnenkort kunnen verwachten in de Epic Games Store. Met Fortnite heeft Epic Games in ieder geval al een goede troef in handen om mensen naar hun platform te lokken. Daarnaast wil de uitgever elke twee weken een gratis game weggeven. De eerste game die deze eer ten deel valt is Subnautica, gevolgd door Super Meat Boy. Als je een account aanmaakt heb je in ieder geval Unreal Tournament en de Unreal Tournament Editor al in je bibliotheek staan.
De Epic Games Store is vanaf nu open voor publiek en gratis te downloaden.
Een eindbaas van Gameliner. Als hoofdredacteur is Patrick altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes. Denk je met een dikke scoop te komen, dan is Patrick je geheid voor. De gameverslaving van deze turbopapa begon ooit met Donkey Kong Country en Unreal Tournament, maar kent tegenwoordig geen grenzen. Zelfs een tweeling die zijn consoles continu in gijzeling neemt, weet hem niet van zijn passie weg te houden.
-
TrailerAcclaim komt met claymation platformer Kidbash: Super Legend
Acclaim sleutelt verder aan de grandioze comeback en hoopt met de claymation roguelike platformer Kidbash: Super Legend verder te slagen.
1 reactie -
GeruchtGerucht: Sonic Frontiers Definitive Edition snelt naar Nintendo Switch 2
Volgens de betrouwbare insiders bij Dealabs mogen we volgende maand op Sonic's verjaardag de release van Sonic Frontiers Definitive Edition vieren.
1 reactie -
Game review0LumenTale: Memories of Trey review - Charmant, maar niet zonder haken en ogen
Jolien speelt Lumentale: Memories of Trey en ontdekt een charmante monster collection-game met sterke designs, maar ook omslachtige systemen.
0 reacties -
PreviewPreview: Corsair Cove - Wat piraten en varkens gemeen hebben
Wat hebben piraten en varkens met elkaar gemeen? Nou, de citybuilder en strategiegame Corsair Cove die geleende concepten omzet in een toffe piratengame.
0 reacties