Trailer: World of Tanks krijgt tijdelijke Steel Hunter modus

In aanloop naar gamescom heeft Wargaming een nieuwe, tijdelijke modus voor World of Tanks aangekondigd. Steel Hunter haalt de inspiratie vooral uit de populaire battle royale-games.

De Steel Hunter modus brengt de oorlog naar de Dreamland alwaar je je tegenstanders te slim af moet zijn. Door je schuil te houden en je tank eerst te voorzien van upgrades, maak je een betere kans je tegenstanders tot puin te schieten. Het veilige gebied wordt gaandeweg de game vordert steeds kleiner en daarmee dus ook steeds lastiger om je staande te houden. Het uiteindelijk doel is om als laatste over te blijven. Het is een feestelijk jaar voor Wargaming's paradepaardje World of Tanks, door het jubileum is er momenteel ook een festival gaande.

De Steel Hunter modus is binnenkort tijdelijk speelbaar en duurt van 26 augustus tot en met 16 september.

Bron: YouTube
Patrick Lamers
Patrick Lamers Mede-eigenaar & Hoofdredacteur
Gemiddelde reviewscore: 3,5/5 161 reviews 2851 artikelen geplaatst

Een eindbaas van Gameliner. Als hoofdredacteur is Patrick altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes. Denk je met een dikke scoop te komen, dan is Patrick je geheid voor. De gameverslaving van deze turbopapa begon ooit met Donkey Kong Country en Unreal Tournament, maar kent tegenwoordig geen grenzen. Zelfs een tweeling die zijn consoles continu in gijzeling neemt, weet hem niet van zijn passie weg te houden.

Packshot World of Tanks

Reviewscore

4,5/5

Ontwikkelaar

Wargaming

Uitgever

Wargaming

Release

12 april 2011

Platforms

PC
X360
PS4
XONE
Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord