Video: Max Payne vliegt stijlvol voorbij in nieuwe trailer

Menig gamer wacht al lange tijd met smart op de nieuwe Max Payne. De spanning is vandaag alleen maar toegenomen met het verschijnen van een nieuwe trailer. Rockstar Games lijkt hierin de franchise een waardig vervolg te geven.

In 2003 kwam Max Payne 2: The Fall of Max Payne uit en sindsdien heeft de schemerige held Max niet in een volwaardig vervolg zijn verhaal kunnen doen. Binnenkort verandert dit, wanneer Max Payne 3 uitkomt. Hoewel de setting minder film noire is, beloven veel goede elementen uit de vorige delen over te stromen naar het nieuwste epos.

De trailer toont duidelijk dat de fameuze 'Bullet Time' nog altijd aanwezig is en soepel werkt. De vijanden zijn volledig geanimeerd en schuilen bedachtzaam achter kratten en muren. Zij reageren gelukkig realistisch op kogelwonden, wanneer ze geraakt worden.

Wil je Max moeiteloos voorbij aan zijn vijanden zien vliegen? Bekijk de trailer hieronder. Je zult wel tot 18 mei moeten wachten om de game op de PlayStation 3 en Xbox 360 te spelen. 1 juni komt deze voor de pc uit.

Packshot Max Payne

Ontwikkelaar

Remedy Entertainment

Uitgever

Rockstar Games

Release

27 juli 2001

Platforms

PC
XB
PS2
X360
PS3
PS4
XONE
Mob
Reacties
Avatar Iam_Alex
Iam_Alex
Gameliner
12 april 2012 om 23:32

Ik heb hem afgelopen woensdag gespeeld en ik kan zeggen. Hij is hééééél vet.

0
Avatar Floris Visman
Floris Visman
lvl6 Combo Juggler
12 april 2012 om 22:19

Met de sfeer zit het volgens mij nog steeds goed.

0
Avatar Master of Nothing
Master of Nothing
lvl10 Deel van het meubilair
12 april 2012 om 20:11

Ik kan zelf niet wachten. Ik vind het wel jammer dat ze de donkere stijl een beetje achterwege laten, maar wellicht pakt het goed uit.

0
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord