Video: Microsoft laat ouders tijdslimieten instellen voor games
Heb jij een kind dat veel te veel Fortnite speelt op zijn Xbox? Dan heb ik nu goed nieuws voor je, want Microsoft laat ouders tijdslimieten instellen voor games.
Microsoft had al functies voor ouderlijk toezicht op de Xbox One en Windows 10, maar deze functies zijn nu nog verder uitgebreid. Het is nu namelijk mogelijk om een tijdslimiet of een schema in te stellen voor een specifieke game. Via gezinsgroepen kunnen ouders vanaf nu instellen hoe lang een kind een game mag spelen of in welke periode de game gespeeld mag worden. Wanneer er een tijdslimiet voor een game is ingesteld, dan wordt dit limiet aan het begin van de game weergegeven bij het opstarten. Wanneer het limiet bijna verstreken is, komt er een waarschuwing in beeld. Kinderen kunnen hun ouders via de app dan een bericht sturen met een verzoek voor meer speeltijd.
Deze nieuwe functies voor ouderlijk toezicht zijn gisteren in de oktober-update van de Xbox One toegevoegd.
Een multimedia-rockstar van ongekend niveau. Claudia, oftewel Cloud, heeft één missie; je continu voorzien van het meest verse en sappige nieuws. Reviews, artikelen, visuele uitspattingen, ze draait er haar hand niet voor om. Is ze geen berichten aan het tikken, dan is ze op zoek naar de pareltjes onder de indiegames, verliest ze zichzelf in grootse JRPG's of verdedigt ze haar Jeugdjournaal Pokémon-expert titel met hand en tand.
-
PreviewPreview: Rhythm Paradise Groove Hands-On - Tikt prima mee op de beat
80 singleplayer minigames, 30 multiplayer spelletjes en een RPG?! Rhythm Paradise Groove kan maat houden in onze Rhythm Paradise Groove Hands-On preview!
2 reacties -
TrailerNieuwste Overwatch-Hero Shion ontvangt gameplaytrailer
De nieuwste Hero van Overwatch, die we ondertussen kennen als Shion, maakt een flitsende opkomst in de kersverse gameplaytrailer.
0 reacties -
TrailerCreepshow biedt verhalende horror in augustus 2026
DreadXP, PHL Games en een aantal andere partijen hebben vandaag hun nieuwste game uit de doeken gedaan: de officieel gelicentieerde Creepshow.
1 reactie -
NieuwsXbox-topman vindt The Elder Scrolls VI indrukwekkend
Matt Booty zegt dat The Elder Scrolls VI er indrukwekkend uitziet, maar Bethesda wil de langverwachte RPG pas onthullen als het juiste moment daar is.
17 reacties