Video: SEGA viert verjaardag met geschiedenis consoles

SEGA bestaat die jaar zestig jaar en dat moet natuurlijk gevierd worden. Het bedrijf viert haar verjaardag middels een video die de geschiedenis van haar consoles toont.

SEGA is jarig en dat wordt groots gevierd. Inmiddels staat het bedrijf niet bepaald meer bekend om haar consoles, maar was jaren geleden toch de geduchte tegenstander van Nintendo als het om home consoles ging. Inmiddels bestaat SEGA al zestig jaar en dat moet natuurlijk gevierd worden. Om het jubileum te vieren, heeft SEGA een nieuwe video online gezet. In deze video neemt SEGA's executive manager Hiroyuki Miyazaki je mee door de geschiedenis van de consoles van het bedrijf. Zo zien we onder andere de in 1983 uitgebrachte SG-1000 en SG-3000 consoles en kunnen we ook het prototype van de Nomad handheld console zien die in Amerika was uitgekomen. De video, die meer dan twintig minuten duurt, laat ons niet alleen de tijdlijn van consoles zien, maar leert ons ook meer over onuitgebrachte consoles en de verschillende op planeten gebaseerde codenamen die SEGA gebruikte bij het ontwikkelen van de apparaten.

Bron: SEGA
Claudia Tjia
Claudia Tjia Redacteur
Gemiddelde reviewscore: 3,7/5 200 reviews 3357 artikelen geplaatst

Een multimedia-rockstar van ongekend niveau. Claudia, oftewel Cloud, heeft één missie; je continu voorzien van het meest verse en sappige nieuws. Reviews, artikelen, visuele uitspattingen, ze draait er haar hand niet voor om. Is ze geen berichten aan het tikken, dan is ze op zoek naar de pareltjes onder de indiegames, verliest ze zichzelf in grootse JRPG's of verdedigt ze haar Jeugdjournaal Pokémon-expert titel met hand en tand.

Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord