Voorlopig geen Dragon's Dogma 2

Capcom komt binnenkort met Devil May Cry 5, maar het tweede deel van Dragon's Dogma laat voorlopig nog wel even op zich wachten. Toch had die laatste komende maand uitgebracht kunnen worden als er andere keuzes waren gemaakt binnen Capcom.

In een interview vertelt Hideaki Itsuno dat hij graag Devil May Cry 5 of Dragon's Dogma 2 wilde maken. Deze lastige keuze legde Itsuno destijds ook voor aan Capcom eigenaar Kenzo Tusjimoto, maar die liet de keuze aan Itsuno zelf. Gezien de release van Devil May Cry 5 aanstaande is, is de keuze die gemaakt is geen verrassing. Dit betekent echter wel dat we van Capcom voorlopig nog geen tweede deel van Dragon's Dogma hoeven te verwachten. Aannemelijk is wel dat dit het volgende project wordt voor Hideaki Itsuno en zijn team. De vraag naar een vervolg op het succesvolle Dragon's Dogma wordt steeds groter. Voor de fans is het dus een behoorlijke tegenvaller dat dit vervolg nog niet in ontwikkeling is.

Devil May Cry 5 komt uit op 8 maart voor pc, PlayStation 4 en Xbox One.

Bron: VG247
Patrick Lamers
Patrick Lamers Mede-eigenaar & Hoofdredacteur
Gemiddelde reviewscore: 3,5/5 161 reviews 2855 artikelen geplaatst

Een eindbaas van Gameliner. Als hoofdredacteur is Patrick altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes. Denk je met een dikke scoop te komen, dan is Patrick je geheid voor. De gameverslaving van deze turbopapa begon ooit met Donkey Kong Country en Unreal Tournament, maar kent tegenwoordig geen grenzen. Zelfs een tweeling die zijn consoles continu in gijzeling neemt, weet hem niet van zijn passie weg te houden.

Reacties
Er zijn nog geen reacties
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord