Wii U ondersteunt eigen harde schijf
De Wii U zal standaard met een opslagruimte van 8 of 32 GB komen, afhankelijk van het model. Dat je hier niet veel op kwijt zal kunnen moge duidelijk zijn, dus daarom heeft Nintendo aangegeven dat je een eigen USB harde schijf op de Wii U kan aansluiten.
In een interview gaf Reggie Fils-Aime (de directeur van de Amerikaanse tak van Nintendo) aan dat het niet uitmaakt hoe groot de USB harde schijf is. Zelfs als deze drie terabyte groot zou zijn zal de Wii U hem ondersteunen. Ook 'gewone' USB-sticks zouden als opslagmedium gebruikt kunnen worden.
De Wii U zal op 30 november in Europa verschijnen.
-
TrailerKameraadschap staat centraal in Call of Duty: Modern Warfare 4 campagne-trailer
Activision toont een nieuwe campagnetrailer van Call of Duty: Modern Warfare 4. Dit keer staan onderlinge kameraadschap en muzieksmaak centraal.
1 reactie -
TrailerTMNT: Splintered Fate 2.0 bevat flinke lading gratis content
TMNT: Splintered Fate 2.0 krijgt dankzij de King's Gambit nieuwe levels, het personage Slash, een companion en meer gratis alsmede betaalde content.
0 reacties -
TrailerDit kan je allemaal spelen in de gratis week van Battlefield 6
Battlefield 6 is vanaf vandaag (18 augustus) een week lang gratis speelbaar op PlayStation 5, Xbox Series en pc, inclusief de nieuwe Wake Island-content.
2 reacties -
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties