Wisseling van de wacht in bestuur Bandai Namco
Bandai Namco heeft aangekondigd dat er het één en ander gaat veranderen binnen het bestuur van het bedrijf. Om de toekomstige plannen te kunnen behalen achten zij een stoelendans binnen de directie nodig.
Zit je er klaar voor? Want er staan wat veranderingen in de top van Bandai Namco op het programma. Momenteel is Masaru Kawaguchi de CEO, President en Representative Director van het bedrijf, maar hij neemt binnenkort de positie in van Chairman en Director. De huidige Director Yuji Asako neemt zijn plaats in en promoveert dus naar de functie van President en Representative Director. Bandai Namco ziet een rooskleurige toekomst voor zich en wil graag duurzaam verder groeien. Om dit te kunnen doen was de verschuiving noodzakelijk. De nieuwe plannen werden gepresenteerd tijdens de cijfers van het derde kwartaal. Bandai Namco heeft overigens een goed jaar achter de rug, met onder meer DRAGON BALL: Sparking! ZERO die het ontzettend goed heeft gedaan.

Bandai Namco wil in de toekomst dus verder bouwen aan de groei die het momenteel doormaakt.
Een eindbaas van Gameliner. Als hoofdredacteur is Patrick altijd op de hoogte van de laatste nieuwtjes. Denk je met een dikke scoop te komen, dan is Patrick je geheid voor. De gameverslaving van deze turbopapa begon ooit met Donkey Kong Country en Unreal Tournament, maar kent tegenwoordig geen grenzen. Zelfs een tweeling die zijn consoles continu in gijzeling neemt, weet hem niet van zijn passie weg te houden.
-
GuideGuide: Update Van harte welkom op de vernieuwde website van Gameliner
Ja, je ziet het goed: er is een nieuwe update uitgerold. We vertellen je graag alles over wat er nieuw is in dit uitgebreide artikel.
363 reacties -
OpinionDe Steam Machine kon op geen slechter moment verschijnen
De droom van Valve en vele gamers is uiteen gespat. Hoe mooi de Steam Machine ook is, de huidige prijs is hij niet waard. Had Valve het anders moeten doen?
16 reacties -
NieuwsRitmische roguelike Ratatan uitgesteld tot oktober dit jaar
Ritmische roguelike Ratatan, van de bedenker van Patapon, is nog even uitgesteld. De game zal later dit jaar verschijnen.
0 reacties -
IndustrieNederlandse rechtszaak gaat van start over PlayStation Store
De rechtszaak tegen Sony van Stichting Massaschade & Consument begint deze week. In de PlayStation Store betalen gamers volgens de stichting te veel.
7 reacties