Xbox Game Pass nu ook op de mobiel
Xbox Game Pass, de betaalde service van Microsoft waarbij gamers voor een vast bedrag per maand een selectie aan games vrij kunnen downloaden, is vanaf nu ook een app op de mobiel. Mocht je dus onderweg zijn en toch even je stats willen checken of een game binnen hengelen, dan kan dat dus. Goed bezig, Microsoft!
Ondanks het feit dat de app van Xbox Game Pass nog in bèta status verkeert, is het voor de gebruikers ervan al wel mogelijk om via deze applicatie de catalogus door te bladeren en een game naar diens Xbox One te downloaden. Het is een kwestie van simpelweg een game selecteren en de game wordt automatisch op de console geïnstalleerd. Zo hoef je bij thuiskomst niet meer te wachten op je download en kun je linea recta aan het gamen slaan. In de loop der tijd gaat de app meer functies krijgen, zoals personalisatieopties, maar het is in ieder geval al iets.
De app is vanaf heden te downloaden voor Android en iOS. Xbox Game Pass is via Microsoft of je Xbox One te activeren voor een bedrag van €9,99 per maand. Mocht je eerst willen checken of je het dat tientje in de maand waard vindt, dan kun je het ook voor een trial-periode van 14 dagen proberen. Echt goed bezig, Microsoft!
Beeldspraak, woordspelingen en, in veel gevallen flauwe, grappen vormen voor Patrick de dagelijkse kost. Deze Brabantse flapuit neemt geen blad voor de mond, waardoor zijn mening altijd heerlijk recht voor z’n raap is. Ben je op zoek naar een creatieve en pakkende tekst, dan hoef je niet verder te kijken. Maar let wel op, want deze woordentovenaar zit niet altijd achter zijn computer om ziltige woorden van digitale inkt te voorzien. Veelal vind je hem namelijk terug in angstaanjagende horrorgames en eigenzinnige actietitels.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties