18+ speelt het meest op de Wii
Jongeren zijn het al gauw zat om op de Nintendo Wii te spelen. Uit onderzoek blijkt dat volwassenen(18+) de Wii niet zo snel links laten liggen.
Op de E3 heeft een onafhankelijk onderzoeksbureau, genaamd Ipsos, uitgezocht met welke consoles volwassen thuis het liefst gamen en hoelang ze dan gamen.
51 Procent van de geïnterviewde volwassenen speelt minstens 1 á 2 uur per week op de Nintendo Wii, 26 procent speelt het liefst de Xbox 360 en 22 procent de PlayStation 3.
Weet je nog geen cadeau voor je ouders? Koop dan een Nintendo Wii voor ze.
-
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
1 reactie -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
1 reactie