3DS één miljoen keer verkocht in Japan
Nintendo heeft bekendgemaakt dat de 3DS na 13 weken de platina status heeft bereikt in Japan. Dat betekend dat er daar 1 miljoen units verkocht zijn.
De verkoopcijfers van de 3DS in maart waren lager dan Nintendo had verwacht en gaf aan dat ze hun marketingcampagne daar op aan zouden passen. Ter vergelijking, de 3DS verkocht 1 miljoen units in zo'n 13 weken, terwijl de DS dat in 4 weken deed en de DS lite en DSi in 8 weken.
Nintendo zegt dat het wereldwijd meer dan 3,61 miljoen units heeft verkocht, en dat terwijl er nog geen enkele echte system seller van Nintendo zelf op is uitgekomen. Daar komt eind deze week verandering in, wanneer Zelda: Ocarina of Time uitkomt.
-
VerlanglijstVerlanglijst: 14/06/'26 met Servant of the Lake, UnQuollified en Shroom and Gloom
We blikken met deze Verlanglijst nog eenmalig terug op alle showcases en dat doen we aan de hand van drie unieke games met hun eigen thema's.
0 reacties -
Game review0Gothic 1 Remake review - De een zijn dood is de ander...
Zo'n twee jaar na de ondergang van de oorspronkelijke makers van Gothic, verschijnt nu Gothic 1 Remake. Een waardig eerbetoon of niet helemaal?
0 reacties -
TrailerEverbloom staat komend jaar in bloei op pc en Switch 2
Everbloom verschijnt in de lente van 2027 voor Nintendo Switch 2 en pc. Bouw samen een boerderij en maak alledaagse producten op de meest bizarre manieren.
0 reacties -
IndustrieNieuwe koers XBOX: Nadruk op Fallout, Elder Scrolls en Halo
Microsoft is bezig met een nieuwe koers. XBOX wordt wellicht afgesplitst en er wordt meer gefocust op games als Fallout, Elder Scrolls en Halo.
24 reacties