800 Microsoft Points voor Left 4 Dead DLC

Left 4 Dead kan als een groot succes beschouwd worden. De game is al vele malen verkocht en er is inmiddels ook al een vervolg aangekondigd.

Vandaag is de extra content verschenen voor Left 4 Dead. De content heet Crash Course en kost 800 Microsoft Points voor de Xbox 360 en is gratis voor de PC. Vreemd genoeg klopt de prijs niet voor de Xbox 360. De DLC zou namelijk 560 Microsoft Points gaan kosten. Blijf Gameliner checken om te weten te komen of de prijs nog veranderd.

Reacties
Avatar Adaptive Mass
Adaptive Mass
lvl12 Clout Farmer
29 september 2009 om 22:09

Update over de update: 2 nieuwe levels (wisten we al) niet direct content waar ik wild van word maar het is leuk om 2 extra maps erbij te hebben. Vooral de versus met deze maps is erg moeilijk.

Wat ik erg jammer vond was dat er weinig speciale dingen in zaten die alleen Valve had kunnen doen, zoals de kraan die je naar beneden moet halen en dat soort dingen. Daar hoopte ik eigenlijk op. Dit had net zo goed een goede map bouwer in zijn vrije tijd kunnen doen.

0
Avatar Adaptive Mass
Adaptive Mass
lvl12 Clout Farmer
29 september 2009 om 19:57

De update voor de PC in Europa duurt waarschijnlijk wel tot vannacht/morgen (kut)

0
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord