Army of Two: The 40th Day demo deze week nog
Vaak zitten mensen nog te twijfelen welke game ze zullen gaan kopen. Geld groeit nu eenmaal niet aan een boom en je kunt niet alle titels kopen die er uitkomen. De mannen achter Army of Two: The 40th Day begrijpen dit donders goed en daarom komen zij deze week met een demo om je keuze wat makkelijker te maken.
De demo van het nieuwe tweedelige leger verschijnt aanstaande donderdag 17 december op Xbox Live en het PlayStation Network. Je kunt in de demo het eerste level spelen. Alleen, met een vriend naast je splitscreen of online.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties