Assassin's Creed 2 valt in de marketingprijzen
De MI6 Awards zijn een serie awards die vooral gericht zijn op de marketing. Dit kan marketing zijn van films, maar ook van games. Dit jaar kreeg Assassin's Creed 2 de meeste prijzen.
Assassin's Creed 2 kreeg onder andere de prijs voor Outstanding Overall Integrated Marketing Campaign. Dit komt waarschijnlijk door Assassin's Creed: Lineage, de korte film die voor de release van de echte game op internet werd gezet. Naast deze prijs kreeg Assassin's Creed 2 ook 6 andere prijzen. Andere games die in de prijzen vielen, waren Resident Evil: The Darkside Chronicles en NBA 2K10.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
13 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties