Assassin's Creed was ook voor PS2 en Xbox
Het mag dan alweer een tijdje geleden zijn dat Assassin's Creed uitkwam, maar vast niet iedereen weet dat de game eerst ook in ontwikkeling was voor de PS2 en Xbox. Jonathan Jacques-Belletete, Art Director van de game, vertelde dit namelijk.
Volgens Jacques-Belletete waren deze versies compleet anders. De PS2 en Xbox versies hadden andere omgevingen, vijanden en zelfs een heel ander verhaal. Ubisoft had deze versie echter geschrapt, om hun aandacht volledig te kunnen richten op de versies die we vandaag de dag kennen.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
13 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties