Batman: Arkham Knight Limited Edition loopt vertraging op
De Amazon-exclusieve limited edition van Batman: Arkham Knight heeft helaas vertraging opgelopen. Amazon heeft dit laten weten in een e-mail aan degene die op deze editie zaten te wachten. De reden die ze hiervoor hebben opgegeven is een 'kwaliteitsprobleem'. Deze e-mail is wel alleen naar klanten in Engeland verzonden. Dus of dit ook voor de Nederlandse-klanten geldt is even afwachten.
We want to ensure that your order reaches you in pristine condition and your item, with the updated packaging, should be with you no later than 14 July, 2015
Als tegemoetkoming reikt Amazon wel downloadcodes uit aan de klanten die op deze editie zitten te wachten, zodat iedereen vanaf 23 juni gewoon aan de slag kan met Batman: Arkham Knight.
Wat vinden jullie van een dergelijke oplossing? Gaat Amazon hier goed mee om?
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties