Battleborn E3-trailer vrijgegeven
2K Games en Gearbox Software hebben vandaag de E3-trailer voor hun online shooter 'Battleborn' vrijgegeven. Zoals het inmiddels een goed gebruik is, doen de meeste ontwikkelaars en uitgevers dat voor de E3.
Deze trailer laat ons kennismaken met de 25 speelbare karakters van Battleborn. Deze karakters kan je gebruiken in single player of co-op story mode of met een drietal competitieve multiplayer modi. Ieder karakter moet anders aanvoelen en spelen vanwege unieke vaardigheden en wapens.
Gearbox Software gaf aan dat iedereen Battleborn kan ervaren bij de komende E3. Battleborn moet gaan verschijnen op de pc, PlayStation 4 en Xbox One. Een leverdatum is helaas nog niet bekend.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties