Bethesda speelt met Fallout voor iPhone
De grote man bij ontwikkelaar Bethesda, Todd Howard, heeft vandaag verteld dat hij 'aan het spelen' is met een mobiele versie van Fallout. Volgens hem is het heel goed mogelijk om de game om te bouwen naar een versie voor de iPhone, alleen zijn de experimenten daarvoor tot nu toe nog niet geslaagd.
I think that the world of Fallout is unique enough that it could work on any platform. I think some of the things we do like VATS, I think that could translate to any platform, particularly the iPhone.
Dat we nog even moeten wachten op deze game is dus wel duidelijk, maar het is in ieder geval goed nieuws dat de titel bij Bethesda in de planning staat. Hopelijk horen we binnenkort meer over de mobiele versie van de game.
-
DownloadnieuwsARC Raiders binnenkort gratis te spelen
Arc Raiders is binnenkort gratis te spelen. Net op tijd voor de release van diens grootste update Frozen Trail.
3 reacties -
TechNACON onthult nieuwe Revolution 5 Unlimited voor PS5
NACON komt met de Revolution 5 Unlimited voor de PS5, een revolutionaire nieuwe controller met ingebouwd scherm.
0 reacties -
ArtikelDit is de volledige Just Dance: Decades of Hits tracklist
Bekijk de volledige tracklist van Just Dance: Decades of Hits met onder meer ABBA en Ariana Grande.
2 reacties -
GeruchtGerucht: Alan Wake 2-co-regisseur werkt aan Remedy-game
Alan Wake 2-co-regisseur Kyle Rowley werkt mogelijk aan een onaangekondigde Remedy-game, blijkt uit zijn LinkedIn-profiel.
2 reacties
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.