Bungie neemt afscheid van online Halo 2
Vanaf 15 april zal Microsoft stoppen met het leveren van Xbox Live service voor de Xbox, inclusief die via de Xbox 360 te downloaden zijn. Games als Halo 2 zullen dan dus niet meer online te spelen zijn. Bungie komt dan ook met een speciaal afscheidsevenement voor de multiplayer van Halo 2, zodat we Halo 2 niet zullen vergeten.
Op 14 april zal namelijk een groot Halo 2 multiplayer-evenement plaatsvinden. Het is echter nog onbekend wat Bungie precies van plan is.
-
TrailerPlanet Coaster 2 krijgt parades, vuurwerk en nieuwe attracties
Planet Coaster 2 krijgt met de Parades Pack optochten, vuurwerk, ruim 450 decoratiestukken, vijf attracties en een nieuwe entertainer voor je pretpark.
4 reacties -
TrailerGranblue Fantasy: Relink-demo nu beschikbaar
De speelbare demo van Granblue Fantasy: Relink is nu beschikbaar op verschillende platformen. De dlc Endless Ragnarok verschijnt 9 juli.
1 reactie -
IndustrieUnreal Engine 6 verschijnt eind 2027 in Early Access
Unreal Engine 6 verschijnt eind 2027 in Early Access. Epic voegt UE5 en UEFN samen en zet in op Verse, draagbare content en AI-tools voor ontwikkelaars.
2 reacties -
Breaking!Pre-orders GTA 6 beginnen op 25 juni, cover art onthuld
Het lange wachten wordt eindelijk beloond. De pre-orders voor GTA 6 zijn te plaatsen vanaf 25 juni 2026. Check hier de allereerste details.
48 reacties