Call of Duty: Black Ops 3 bèta vijf dagen lang exclusief voor PS4
Vorige week maakte Activision bekend dat de multiplayer bèta van Call of Duty: Black Ops 3 op 19 augustus 2015 van start gaat voor de PlayStation 4. De multiplayer bèta zal later ook verschijnen voor de Xbox One en pc. Hoelang de multiplayer bèta exclusief blijft voor de PlayStation 4 was echter nog onbekend.
Tijdens de Comic Con is boven water gekomen dat de multiplayer bèta voor de PlayStation 4 vijf dagen zal duren. De Call of Duty: Black Ops 3-bèta zal van 19 tot en met 23 augustus beschikbaar zijn voor de PlayStation 4.
Vermoedelijk zal de multiplayer bèta na deze vijf dagen ook starten op de Xbox One en pc. Dit is echter nog niet officieel bevestigd. Wellicht volgt binnenkort meer informatie.
Iedereen die Call of Duty: Black Ops 3 pre-ordered voor de PlayStation 4, Xbox One of pc krijgt toegang tot de bèta. De game zelf verschijnt 6 november 2015 voor de PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360 en pc.
-
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
0 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties