Capcom's arcade classics naar Wii's VCA
Deze week brengt Capcom een tweetal arcade classics uit op Wii's VCA.
' Wolf of the Battlefield: Commando' is een on-top vertical scrolling shooter. Je staat in de schoenen van Super Joe, een marinier die zich een weg door legioenen van vijanden moet banen. Dit doet hij middels een voorraadje granaten en een machinegeweer. En dat voor maar 800 Wii points. Bombs away!
Ook de automatische sidescrolling 2D platformer SONSON maakt zijn debuut op de VCA. Je speelt als apenkoning Sonson, maar je kunt ook in co-op modus spelen, samen met, jawel, Tonton. Vuur met je staf op ratten en vleermuizen en beweeg je snel tussen de verschillende platformen. Ook voor maar 800 miezerige Wii points. Take a look.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties