COD: Advanced Warfare DLC Ascendance verschijnt 31 maart
Activision heeft bekendgemaakt dat Ascendance, het tweede DLC-pack voor Call of Duty: Advanced Warfare vanaf 31 maart te downloaden zal zijn voor de Xbox One en Xbox 360. De DLC verschijnt ergens in april ook voor de PlayStation 4, PlayStation 3 en pc.
Ascendance bevat vier nieuwe multiplayer maps in de vorm van Perplex, Site 244, Climate en Chop Shop. Verder kunnen spelers aan de slag met het OHM directed energy hybrid wapen en de OHM-Werewolf custom variant. De DLC bevat uiteraard ook weer een nieuw Exo-zombie hoofdstuk genaamd Infected.
Op 29 maar zullen de eerste gameplaybeelden van Ascendance worden getoond tijdens het Call of Duty Championship 2015.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
10 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties