COD: Advanced Warfare last-gen port in de maak bij High Moon

Activision heeft bekendgemaakt dat de last-gen port van Call of Duty: Advanced Warfare in ontwikkeling is bij High Moon Studios. Deze ontwikkelaar is voornamelijk bekend van de Transformers-games en werkt dus aan de Xbox 360- en PlayStation 3-versie.

Ontwikkelaar Sledgehammer werkt aan de pc-, Xbox One, en PlayStation 4-versie van Call of Duty: Advanced Warfare. Medeoprichter Michael Condrey liet weten dat zijn studio aan de slag is gegaan met de krachtigste hardware om het meest uit de game te halen. Volgens Condrey zou Sledgehammer qua ideeën zijn tegengehouden als ze de game voor alle platformen hadden ontwikkeld.

Call of Duty: Advanced Warfare komt 4 november uit voor de pc, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, PlayStation 3 en Wii U.

Reacties
Avatar Simon Kayzel
Simon Kayzel
lvl15 Community Veteraan
9 juni 2014 om 12:52

Lekker zon oude port, wie wil dat nog spelen :P

0
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord