Crytek en Microsoft worden partners
Zojuist heeft Microsoft bekendgemaakt dat ze een exclusieve deal hebben gemaakt met ontwikkelaar Crytek. Tijdens de persconferentie werd een kleine teaser onthult waar men een erg donkere setting te zien kreeg. Op het einde van deze teaser werd de codenaam 'Kingdom' gespot.
Waar de game precies over gaat is nog niet bekendgemaakt, maar waarschijnlijk zullen wij deze week nog meer horen vanaf de beursvloer.
-
PreviewPreview: Rhythm Paradise Groove Hands-On - Tikt prima mee op de beat
80 singleplayer minigames, 30 multiplayer spelletjes en een RPG?! Rhythm Paradise Groove kan maat houden in onze Rhythm Paradise Groove Hands-On preview!
2 reacties -
TrailerNieuwste Overwatch-Hero Shion ontvangt gameplaytrailer
De nieuwste Hero van Overwatch, die we ondertussen kennen als Shion, maakt een flitsende opkomst in de kersverse gameplaytrailer.
0 reacties -
TrailerCreepshow biedt verhalende horror in augustus 2026
DreadXP, PHL Games en een aantal andere partijen hebben vandaag hun nieuwste game uit de doeken gedaan: de officieel gelicentieerde Creepshow.
1 reactie -
NieuwsXbox-topman vindt The Elder Scrolls VI indrukwekkend
Matt Booty zegt dat The Elder Scrolls VI er indrukwekkend uitziet, maar Bethesda wil de langverwachte RPG pas onthullen als het juiste moment daar is.
17 reacties