Darkest of Days uitgebracht door TGC
Darkest of Days zal voor veel mensen niet bekend in de oren klinken, maar ik raad je aan om zeker eens de demo op Steam te proberen. De game heeft een nieuwe engine die het mogelijk maakt om tientallen vijanden op je scherm te krijgen zonder framedrops, mede dankzij Nvidia PhysX technologie. Darkest of Days laat je tijdreizen door verschillende historische evenementen, zoals de Tweede Wereldoorlog.
Het was nog de vraag of Darkest of Days ooit buiten Steam uitgebracht zou worden in Europa. The Games Company gaat hier voor zorgen. De uitgever, die gevestigd zit in Berlijn, zal binnenkort een releasedatum vrijgeven voor ons. Blijf Gameliner in de gaten houden voor meer informatie.
-
PreviewPreview: Rhythm Paradise Groove Hands-On - Tikt prima mee op de beat
80 singleplayer minigames, 30 multiplayer spelletjes en een RPG?! Rhythm Paradise Groove kan maat houden in onze Rhythm Paradise Groove Hands-On preview!
2 reacties -
TrailerNieuwste Overwatch-Hero Shion ontvangt gameplaytrailer
De nieuwste Hero van Overwatch, die we ondertussen kennen als Shion, maakt een flitsende opkomst in de kersverse gameplaytrailer.
0 reacties -
TrailerCreepshow biedt verhalende horror in augustus 2026
DreadXP, PHL Games en een aantal andere partijen hebben vandaag hun nieuwste game uit de doeken gedaan: de officieel gelicentieerde Creepshow.
1 reactie -
NieuwsXbox-topman vindt The Elder Scrolls VI indrukwekkend
Matt Booty zegt dat The Elder Scrolls VI er indrukwekkend uitziet, maar Bethesda wil de langverwachte RPG pas onthullen als het juiste moment daar is.
17 reacties