Dawn of War II krijgt nieuwe multiplayer content
THQ heeft vandaag aangekondigd dat Dawn of War II aangevuld gaat worden in de vorm van downloadable content. Het pakket krijgt de naam 'The Last Stand' met zich mee, is speciaal bedoeld voor de multiplayer mode van de game en verschijnt in oktober.
In 'The Last Stand' is het de bedoeling dat je samen met andere gamers wave na wave van aanvallers af probeert te slaan. Je kunt kiezen uit de klassen Space Marine Captain, Eldar Farseer en Ork Mekboy, waarna je als individuele held op het slachtveld gedropt wordt. Samenwerking is hier een belangrijke sleutel tot de overwinning.
Naast deze compleet nieuwe modi bevat de DLC ook nog twee nieuwe multiplayer maps, verscheidene updates en bug fixes voor Dawn of War II zelf.
-
TrailerKameraadschap staat centraal in Call of Duty: Modern Warfare 4 campagne-trailer
Activision toont een nieuwe campagnetrailer van Call of Duty: Modern Warfare 4. Dit keer staan onderlinge kameraadschap en muzieksmaak centraal.
0 reacties -
TrailerTMNT: Splintered Fate 2.0 bevat flinke lading gratis content
TMNT: Splintered Fate 2.0 krijgt dankzij de King's Gambit nieuwe levels, het personage Slash, een companion en meer gratis alsmede betaalde content.
0 reacties -
TrailerDit kan je allemaal spelen in de gratis week van Battlefield 6
Battlefield 6 is vanaf vandaag (18 augustus) een week lang gratis speelbaar op PlayStation 5, Xbox Series en pc, inclusief de nieuwe Wake Island-content.
0 reacties -
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties