De beste games van 2013 volgens Metacritic
Leuk hè, al die lijstjes van de beste games van 2013, de beste console van 2013, en zelfs de slechtste games van vorig jaar. Allemaal net even iets anders, maar toch ook allemaal voorzien van een rijtje games die in elk lijstje voorkomen.
Wat misschien nog wel interessanter is om te zien, is hoe games het gemiddeld gedaan hebben. Dat kunnen we zien door te kijken naar de score van een game, gemiddeld genomen over meerdere reviews. En welke website is daar nu meer geschikt voor dan Metacritic?
Volgens de website zijn er in 2013 in totaal 18 games geweest die hoger dan een 9 hebben gescoord, waarvan er 11 uniek zijn (in deze lijst staan namelijk ook dubbele games, op verschillende platformen). De game die uiteindelijk het hoogst heeft gescoord is Grand Theft Auto V; deze titel scoorde op zowel de PlayStation 3 als de Xbox 360 een 9,7. GTA V wordt gevolgd door The Last of Us (PS3, 945) en BioShock Infinite (PS3, pc, 9,4).
De hele lijst en alle bijbehorende informatie kun je terugvinden in de figuren hieronder.
-
DownloadnieuwsARC Raiders binnenkort gratis te spelen
Arc Raiders is binnenkort gratis te spelen. Net op tijd voor de release van diens grootste update Frozen Trail.
1 reactie -
TechNACON onthult nieuwe Revolution 5 Unlimited voor PS5
NACON komt met de Revolution 5 Unlimited voor de PS5, een revolutionaire nieuwe controller met ingebouwd scherm.
0 reacties -
ArtikelDit is de volledige Just Dance: Decades of Hits tracklist
Bekijk de volledige tracklist van Just Dance: Decades of Hits met onder meer ABBA en Ariana Grande.
2 reacties -
GeruchtGerucht: Alan Wake 2-co-regisseur werkt aan Remedy-game
Alan Wake 2-co-regisseur Kyle Rowley werkt mogelijk aan een onaangekondigde Remedy-game, blijkt uit zijn LinkedIn-profiel.
1 reactie
[quote=SmarTii]Hmm, vreemde manier, per platform reviewen. Maar érg mooie top 3! En check die PC exclusives, awesome. :) En jammer dat de Vita nog steeds faalt, mijne ligt nog altijd stof te happen.
Ik denk dat het te maken heeft met wat Jabberwocked zegt :)[/quote]
Oooo, ik las zijn zin in een andere context. Maar ja inderdaad, Xbox-exclusive of PS-exclusive... Zonde van het niet-meer-zo-strakke-overzichtje. :P
Je zou zeggen dat Bioshock Infinite op ieder platform dezelfde score zou hebben...
Video toevoegen
Voeg eerst een video toe.