De Blob 2 in 3D en multiplatform
THQ heeft bekendgemaakt dat de Blob 2: The Underground een 3D versie krijgt voor de PlayStation 3. Daarnaast zal de game ook verschijnen op de Xbox 360.
Het eerste deel van de Blob verscheen alleen op de Wii. Het tweede deel zal op meerdere platformen verschijnen, namelijk op de Wii, Nintendo DS en al eerdergenoemd PlayStation 3 en Xbox 360.
Danny Bilson van THQ zegt hierover het volgende:
We are thrilled to expand the world of de Blob into high definition and 3D gaming with an entertaining and immersive experience that brings back the adventures of the fun-loving, free-spirited hero.
-
GameplayCheck hier gameplay van Elden Ring op de Nintendo Switch 2
Benieuwd hoe Elden Ring Tarnished Edition op de Nintendo Switch 2 draait? Check hier de gloednieuwe gameplaytrailer en vel zelf een oordeel!
1 reactie -
NieuwsControl Resonant is goud gegaan, maar fysieke release is uitgesteld
Zowel goed als minder goed nieuws rondom de actiegame Control Resonant. Remedy Entertainment geeft een update over de aanstaande launch.
2 reacties -
Friendly ReminderFriendly Reminder: Kijk vanavond om 20:30 uur naar de Game Over Podcast
Even een friendly reminder dat vanavond de nieuwe aflevering van de Game Over Podcast om 20:30 uur live te zien is. Schuif dus gezellig aan en klets mee.
0 reacties -
Nieuws11 bit studios koppelt aan bij Harvester Games voor Trainwatch
Uitgever 11 bit studios heeft besloten om in te stappen bij Harvester Games om het mysterieuze Trainwatch naar de eindbestemming te loodsen.
0 reacties