De exclusieve games voor de Xbox 360 in 2011
Naast een lijst met exclusieve games voor de PlayStation 3 is er natuurlijk ook een voor de Xbox 360. Deze lijst is wel een stuk slanker en er zitten minder goede games tussen. Zou Microsoft hier meer moeite aan moeten besteden?
Hieronder een lijst van de games die in 2011 exclusief voor de Xbox 360 zullen uitkomen.
The Adventures of Shuggy
Battleblock Theater
Breach
Codename D
Codename Kingdoms
The Dishwasher: Vampire Smile
Dust: An Elysian Tail
Fantastic Pets
Fez
The First Templar
Forza Motorsport 4
Gears of War 3
Gun Loco
Hybrid
Insanely Twisted Shadow Planet
Project Draco
Rise of Nightmares
Steel Battalion: Heavy Armor
Virtual-On Force
-
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties -
TrailerAcclaim komt met claymation platformer Kidbash: Super Legend
Acclaim sleutelt verder aan de grandioze comeback en hoopt met de claymation roguelike platformer Kidbash: Super Legend verder te slagen.
1 reactie -
GeruchtGerucht: Sonic Frontiers Definitive Edition snelt naar Nintendo Switch 2
Volgens de betrouwbare insiders bij Dealabs mogen we volgende maand op Sonic's verjaardag de release van Sonic Frontiers Definitive Edition vieren.
1 reactie -
Game review0LumenTale: Memories of Trey review - Charmant, maar niet zonder haken en ogen
Jolien speelt Lumentale: Memories of Trey en ontdekt een charmante monster collection-game met sterke designs, maar ook omslachtige systemen.
0 reacties