
Nieuws
Maxis had discussies over homohuwelijk bij ontwikkeling De Sims
gisterenDat je in De Sims niet in het huwelijksbootje kunt stappen is bij de ontwikkeling van de game een groot punt geweest. Ze waren bang voor de controverse.
Electronic Arts heeft vandaag een aantal nieuwe details vrijgegeven omtrent het online gedeelde van de Sims 3. Als je de game koopt, krijg je een aantal gratis SimPoints die kunt besteden in de shop. Hiermee kun je nieuwe kleding kopen voor je sims, maar ook andere voorwerpen waarmee je bijvoorbeeld je huis kunt inrichten. De SimPoints kun je later ook gewoon kopen, in bundels van 500, 1000 en 2000 punten.
Tegelijk met het derde deel in de franchise wordt de Game Launcher geïntroduceerd. Hiermee kun je informatie over de game opvragen, controleren op updates, foto's en video's bekijken, enzovoorts.
De website van De Sims 3 wordt op 5 juni omgetoverd van een marketing site naar een echte site. Je kunt vanaf dan ook een tweede stad (Riverview) downloaden en gebruiken in het spel zelf.
Nieuws
Dat je in De Sims niet in het huwelijksbootje kunt stappen is bij de ontwikkeling van de game een groot punt geweest. Ze waren bang voor de controverse.
Nieuws
Hoewel er een dalende trend te zien is in het aantal verkochte consoles, gelooft Strauss Zelnick er heilig in dat het later dit jaar weer de goede kant...
Review
Zoek je een nieuwe 4X-game? Met Civ zit je altijd goed! Deze entry gooit de boel weer flink op de schop. Lees er nu alles over in de Civilization 7 review!
Gerucht
De eerste build voor het Disney universum dat Epic Games aan het maken is is af. Dit is een eerste mijlpaal in de ontwikkeling van het kenmerkende project.