De Wii: voor je het weet is ie weg
In een interview met Wired legt Reggie Fils-Aime uit dat een Wii console gemiddeld een uur in de schappen van een winkel ligt voor deze verkocht wordt. Hij wil hiermee aangeven dat de Wii nog steeds moeilijk verkrijgbaar is in de Verenigde Staten. En dat doet hem pijn: We are passionately upset about the lack of product relative to demand.
De verdeling van consoles wordt volgens Reggie in Japan bepaald en hij heeft de heren daar al meerdere keren ervan op de hoogte gebracht van de gemiste kansen in het productieproces.
Reggie besluit het interview te vermelden dat de Wii console wel voldoende aanwezig is in de Japanse en Europese winkels. Iets waar ik het persoonlijk niet mee eens ben.
-
NieuwsForza Horizon 6 ondanks Game Pass meer dan 4,9 miljoen keer verkocht
XBOX zal zonder twijfel vol tevredenheid kijken naar de cijfers die Forza Horizon 6 in de eerste paar dagen heeft weten te genereren. Die liegen er niet...
0 reacties -
NieuwsMicrosoft schikt in Acitvision zaak voor 250 miljoen dollar
Na een procedure van zo'n vier jaar heeft Microsoft een schikking getroffen met het Zweedse pensioenfonds Sjunde AP-Fonden voor 250 miljoen dollar.
0 reacties -
NieuwsFable krijgt leeftijdsrating; verschijnt de game toch dit jaar?
Goed nieuws omtrent Fable, want de game heeft zowel in Korea als in Australië een leeftijdsclassificatie ontvangen. Nadert daarmee de releasedatum?
0 reacties -
NieuwsLEGO teaset nieuwe Donkey Kong set
LEGO heeft een teaser gedropt voor een set waarbij Donkey Kong een hoofdrol speelt. De video toont een retro ton uit de arcade game die voorbij rolt.
0 reacties