Debuut trailer van BioShock voor PlayStation 3

Een paar dagen geleden meldde Wouter dat BioShock voor de PlayStation 3 er een extra moeilijkheidsgraad bij krijgt. Naast deze extra feature wordt de game, die een gigantisch succes was op de Xbox 360 in 2007, ook nog visueel flink opgepoetst zodat je begint te watertanden bij het zien van de eerste beelden.

En laat Gameliner nu één van de eersten zijn die je hieronder de "debut trailer" van BioShock voor de PlayStation 3 voorschotelt.

Alex Zweers
Alex Zweers Eigenaar & founder
Gemiddelde reviewscore: 3,8/5 180 reviews 7035 artikelen geplaatst

Wat ooit begon met een liefde voor Donkey Kong Country: Diddy Kong’s Quest liep uit tot het managen van zijn eigen gamesite. Vandaag de dag waagt Alex zich echter voornamelijk aan “hier krijg ik echt een God-complex van”-games. Onze regelneef - ook wel Captain Plannert genoemd - heeft altijd wel zijn mening klaarliggen, zeker als het gaat om zijn grote passie; gaming.

Packshot BioShock

Reviewscore

5/5

Ontwikkelaar

2K Boston

Uitgever

2K Games

Release

24 augustus 2007

Platforms

PC
X360
PS3
PS4
XONE
Mob
NSW
Reacties
Avatar Peter
Peter
lvl20 Gameliner Grandmaster
11 augustus 2008 om 04:17

Wel mooi dattie nu ook op de PS3 uitkomt, heb ik weer een reden minder om een 360 aan te schaffen.

Rare is dan weer dat eerst uit alle interviews de makers met klem benadrukten dat ie enkel voor Xbox 360 en PC bedoelt was, en dat iedereen het uit zijn hoofd kon zetten dat Bioshock nog op een ander platform zou uitkomen...zo gaan die dingen.

0
Avatar Iam_Alex
Iam_Alex
Gameliner
8 augustus 2008 om 11:08

Deze game heb ik helemaal lam gespeeld

0
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord