Disney Infinity 2.0 Marvel Super Heroes aangekondigd
Disney heeft Disney Infinity 2.0 Marvel Super Heroes aangekondigd. De game komt in de herfst uit voor de PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One, Wii U en iOS.
Disney Infinity 2.0 Marvel Super Heroes bouwt verder op het succes van het eerste deel en introduceert speelbare personages van Marvel. Zo kun je in de game aan de slag met onder andere Iron Man, de Hulk en Captain America. Elk personage heeft zijn eigen verhaallijn geschreven door Brian Michael Bendis.
Het eerste Starter Pack voor Disney Infinity 2.0 Marvel Super Heroes zal de personages Black Widow, Thor en Iron Man bevatten, maar er verschijnen ook nieuwe Disney-personages. Alle personages en creaties uit de eerste game zullen gewoon te gebruiken in Disney Infinity 2.0 Marvel Super Heroes.
-
NieuwsXBOX test disc-to-digital feature voor fysieke games
Terwijl de discussies over fysieke versus digitale media gevoerd worden, laat The Verge weten dat XBOX bezig is met een zogeheten disc-to-digital feature.
13 reacties -
GeruchtGerucht: Project Helix lanceert ook zonder disc-drive
Volgens een nieuw rapportage van het journalistieke platform Windows Central gaat ook de nieuwe XBOX Project Helix niet met een disc-drive de markt op.
23 reacties -
IndustrieKRAFTON betaalt Subnautica 2-bonus van 250 miljoen dollar uit
Het conflict tussen uitgever KRAFTON en ontwikkelaar Unknown Worlds Entertainment nadert eindelijk de conclusie. Lees hier de details van de afsluiting.
2 reacties -
DownloadnieuwsPlayStation Plus-games van juli 2026 brengt Modern Warfare 3
De maandelijkse PlayStation Plus Essential-games voor juli 2026 zijn zojuist door Sony Interactive Entertainment onthuld. Check hier de line-up!
6 reacties