
Nieuws
Maxis had discussies over homohuwelijk bij ontwikkeling De Sims
gisterenDat je in De Sims niet in het huwelijksbootje kunt stappen is bij de ontwikkeling van de game een groot punt geweest. Ze waren bang voor de controverse.
John Riccitiello, CEO van Electronic Arts, is tevreden met de verkoop van Steven Spielberg's Boom Blox tot nu toe. Na drie maanden zijn er al 450.000 exemplaren van verkocht en hiermee wordt ruimschoots aan alle verwachtingen voldaan.
In het begin verliep de verkoop nog niet zo goed en waren er in de eerste maand nog maar 60.000 exemplaren wereldwijd verkocht.
Boom Blox is een puzzelgame, die in samenwerking met Steven Spielberg tot stand gekomen, waarbij je creativiteit een grote rol speelt bij het oplossen van puzzels in verschillende kleurrijke omgevingen met talrijke knotsgekke personages.
Nieuws
Dat je in De Sims niet in het huwelijksbootje kunt stappen is bij de ontwikkeling van de game een groot punt geweest. Ze waren bang voor de controverse.
Nieuws
Hoewel er een dalende trend te zien is in het aantal verkochte consoles, gelooft Strauss Zelnick er heilig in dat het later dit jaar weer de goede kant...
Review
Zoek je een nieuwe 4X-game? Met Civ zit je altijd goed! Deze entry gooit de boel weer flink op de schop. Lees er nu alles over in de Civilization 7 review!
Gerucht
De eerste build voor het Disney universum dat Epic Games aan het maken is is af. Dit is een eerste mijlpaal in de ontwikkeling van het kenmerkende project.