Early Bird-tickets voor gamescom vanaf nu verkrijgbaar

De vroege Early Bird-tickets voor de gamescom zijn vanaf nu verkrijgbaar. Dit heeft de organisatie zojuist laten weten op hun website. Een vroege Early Bird-ticket kost 29 euro en zijn zeer exclusief verkrijgbaar. Met een vroege Early Bird-ticket kun je op donderdag of vrijdag om 9:00 uur al naar binnen.

Een reguliere Early Bird-dagkaart kost donderdag of vrijdag 12 euro en in het weekend kosten de toegangskaarten 16 euro. Een totale overzicht van de prijzen kun je hier vinden. De reguliere Early Bird-dagkaarten zijn tot 31 maart verkrijgbaar en vanaf 1 april zijn ze iets duurder en verkrijgbaar zolang de voorraad strekt.

Ben je tussen 4 tot 6 jaar dan heb je vrije toegang, echter bestaat de kans dat je wordt geplet door een massa Duitsers en dat je geen enkele game kunt spelen omdat je daarvoor te jong bent. In Duitsland geldt een strikte leeftijdscontrole. Wees dus als ouder gewaarschuwd, mocht je je zoon of dochter meenemen.

De gamescom zal plaatsvinden van 17 tot 21 augustus van dit jaar. Gameliner is ook zoals ieder jaar aanwezig zijn op de beurs.