Eerste cheaters Titanfall zijn een feit

Titanfall ligt vanaf vandaag in de winkels voor de pc en Xbox One en de eerste cheaters zijn helaas een feit. De cheaters gebruiken onder andere aimbot en ontwikkelaar Respawn Entertainment heeft laten weten dat het hiervan op de hoogte is en dat het deze cheaters gaat aanpakken.


Finding cheaters in Titanfall? So are we. We're logging them now and they will be rooted out shortly. The cheaters are using aimbots and such! Normal users won't have to worry.

Het lijkt er vooralsnog op dat de cheaters alleen actief zijn op de pc-versie van Titanfall en niet op de Xbox One-versie. Hopelijk weet Respawn deze cheaters inderdaad snel op te sporen en te bannen zodat eerlijke gamers hier geen last meer van hebben.

Reacties
Avatar Jabberwocked
Jabberwocked
lvl15 Community Veteraan
15 maart 2014 om 07:20

Zou het niet ook kunnen dat het komt doordat games vaak ranked zijn en je aanzienlijk veel moet winnen om de vette guns te unlocken?

0
Avatar Simon Kayzel
Simon Kayzel
lvl15 Community Veteraan
14 maart 2014 om 19:30

Nou eerlijk gezegd snap ik het niet. Online cheaten is gewoon geen excuus voor naar mijn mening. Als je alleen maar afgeslacht wordt, dan zijn er talloze alternatieven. Een andere game spelen, ander potje zoeken, tegen bots spelen, tegen bots oefenen, met vrienden cheaten in een private match en ga zo maar door. Trouwens, als iemand een aimbot gebruikt, reken maar dat je het merkt. Misschien wordt je daarom constant afgeslacht.. :P

0
Avatar Jabberwocked
Jabberwocked
lvl15 Community Veteraan
14 maart 2014 om 08:25

Natuurlijk stom dat mensen dat doen, maar van de andere kant snap ik het wel. Ik ben zelf ook zo slecht met pc-shooters dat ik die eigenlijk nooit online speel. Maar als je toch echt tegen angere mensen wil spelen en het een klein beetje leuk (Voor jezelf!) wil maken, dan kun je zoiets uitproberen. Helaas hebben mensen niet door dat ze de spelvreugde van andere bederven (hoewel ik niet weet of je het echt merkt, heb nog nooit tegen iemand met een aim-bot gespeeld waarschijnlijk :P)

0
Avatar Simon Kayzel
Simon Kayzel
lvl15 Community Veteraan
14 maart 2014 om 07:37

Bannen, wegvegen, oplossen, opzouten, oppleuren, wegtrappen en opblazen die lui. Triest gewoon om online te cheaten, doe dat lekker in private match of zo.

0
Avatar Agent47
Agent47
lvl17 Final Form
13 maart 2014 om 18:50

Vervelend, maar je hebt ze bij elke grote shooter zoals Call of Duty en Battlefield.

0
Nog niet uitgepraat? Praat verder op Discord