Eidos functioneert nog steeds zelfstandig
Eerder meldden we al dat Eidos was verkocht aan Square Enix, maar we wisten nog niet wat voor gevolgen dat zou hebben. CEO van Eidos, Phil Rogers, liet tijdens de persconferentie echter weten dat Eidos bijna niets zal merken van de overname.
Eidos functioneert nog steeds als een onafhankelijk project, maar wel als en volle dochter onderneming, aldus Phil Rogers
Ondanks dat Eidos zelfstandig functioneert heeft Rogers wel elke dag contant met de eigenaar van Square Enix, Yoichi Wada. Het is alleen nog afwachten of wij gamers iets zullen merken van de overname.
-
TrailerKameraadschap staat centraal in Call of Duty: Modern Warfare 4 campagne-trailer
Activision toont een nieuwe campagnetrailer van Call of Duty: Modern Warfare 4. Dit keer staan onderlinge kameraadschap en muzieksmaak centraal.
0 reacties -
TrailerTMNT: Splintered Fate 2.0 bevat flinke lading gratis content
TMNT: Splintered Fate 2.0 krijgt dankzij de King's Gambit nieuwe levels, het personage Slash, een companion en meer gratis alsmede betaalde content.
0 reacties -
TrailerDit kan je allemaal spelen in de gratis week van Battlefield 6
Battlefield 6 is vanaf vandaag (18 augustus) een week lang gratis speelbaar op PlayStation 5, Xbox Series en pc, inclusief de nieuwe Wake Island-content.
0 reacties -
TrailerRayman krijgt soort van eigen racegame met Rayman Raycer
Rayman maakt zijn autoracedebuut met Rayman Raycer. De gratis The Crew-update verschijnt op 19 augustus en introduceert een nieuw uniek Rayman-parcours.
0 reacties